SPIE SAG Group
Język

W pełni przygotowany.
Dla każdego wyzwania.  

Oferujemy wysokiej jakości usługi potwierdzone długoletnim doświadczeniem.  

Profil działalności firm SPIE Elbud Gdańsk S.A. i SPIE Elbud Kraków Sp. z o.o.

Grupa SPIE SAG jest jednym z wiodących europejskich dostawców usług i systemów w zakresie energetyki, sieci gazowych i wodnych oraz instalacji do wytwarzania, dostarczania i użytkowania energii elektrycznej, wody i gazu. W Polsce Grupę SPIE SAG reprezentują firmy SPIE Elbud Gdańsk S.A. oraz SPIE Elbud Kraków Sp. z o.o.

Profile firm SAG Elbud Gdańsk i SAG Elbud Kraków

Od początku istnienia firmy SPIE Elbud Gdańsk S.A. i SPIE Elbud Kraków Sp. z o.o. uczestniczyły w budowie elektroenergetycznych sieci przesyłowych i rozdzielczych w Polsce i w Europie. Specjalizujemy się w budowie, w tym także w systemie "pod klucz", stacji elektroenergetycznych wysokich i najwyższych napięć, linii kablowych i napowietrznych na wszystkich poziomach napięć oraz w ich modernizacji i remontach. Projektujemy i budujemy farmy wiatrakowe i ich przyłączenia do sieci elektroenergetycznych.

Do grona naszych Klientów należą przedsiębiorstwa branży elektroenergetycznej, duże przedsiębiorstwa przemysłowe, inwestorzy sektora energetyki odnawialnej oraz samorządy. Specjalistyczna wiedza naszych pracowników, ich umiejętności i wieloletnie doświadczenie zawodowe pozwalają nam na realizację nawet najtrudniejszych inwestycji. Oferujemy naszym Klientom najlepsze rozwiązania techniczne, dostosowane do ich potrzeb i oczekiwań.

Naszą dewizą jest profesjonalizm i terminowość, a wysoką jakością naszych usług zdobyliśmy uznanie szerokiego grona Klientów.